Piast Gliwice – GI Malepszy Arth Soft Leszno 5:1 (3:1) 25.05.2024 19.00 mecz o brąz #2

Wynik otwierają goście w 4 min. , ale my doprowadzamy do remisu po kontrze w wykonaiu Oleksandra Kolesnykova i strzale Slavy Kozhemiakia 3 min. poźniej. Od 9. min gospodarze znowu na prowadzeniu, a my próbujemy swoich szans z wycoafanym bramkarzem Rajmundem Sieclą. Od 13. min. Piast z pięcioma faulami na koncie. 3:1 w 17. minucie i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. W drugiej toczymy równy pojedynek osłabieni po czerwonej kartce Kolesnykova, grając 15 min. z 5 faulami na koncie. Dopiero w 38. gospodarze podwyższają na 4:1, a w 40. trafiają do naszej pustej bramki. Sezon 2023/2024 kończymy na czwartym miejscu, powtarzając osiągniecie z poprzedniego sezonu i dokładając do niego Finał Pucharu Polski.