Constract Lubawa – GI Malepszy Arth Soft Leszno półfinał #2 6:3 (2:1) 11.05.2024

Szybkie otwarcie wyniku przez gospodarzy w 4. minucie, potem do głosu dochodzi lider Constractu Pedrinho podwyższąjąc na 2:0, ale bramkę kontaktową zdobywa dla nas Slava Kozhemiaka i wlewa nadzieję w nasze serca. Otwarcie drugiej połowy i dwie bramki w 16 sek. pozbawiają nas szans na zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Próbujemy gry z wycofanym bramkarzem, ale nie przynosi to oczekiwanych efektów i kolejne dwa trafienie wpadają na konto gospodarzy. Dwie bramki w grze z wycofanym bramkarzem zdobywa Rajmund Siecla i zrównując się w klasyfikacji strzelców z Waldemarem Sobotą (29 goli). Gospodarze doprowadzją do remisu w rywalizacji play-off. Mecz nr 3 w niedzielę 12.05.2024 o 18.00.