We-Met Kamienica Królewska – GI Malepszy Arth Soft Leszno – 3:6 (2:3) 03.12.2023 – skrót

Mecz rozpoczyna się od wysokiego pressingu gospodarzy i ich agresywnej obrony. Zmiana czwórki w trzeciej minucie przynosi nam indywidualną akcję Jakuba Kąkola, którego podanie na pierwszą bramkę zamienia Viacheslav Kozhemiaka. 6. min – długi wyrzut bramkarza gospodarzy i tracimy bramkę w zamieszaniu. Odpowiadamy po 15 sek. drugim trafieniem Kozhemiaki po rozegraniu autu przez Oleksandra Kolesnykova. W 13. min rozegranie rzutu rożnego lobem i ponownie remis na tablicy wyników. Daniel Gallego Garcia w indywidualnej akcji w 15 min. wyprowadza nas na kolejne prowadzenie. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:3.

W 24. min ponownie indywidualna akcja Kąkola, którego strzał na 9. metr odbija bramkarz, a tam piłkę uderza Albert Betowski podwyższając nasze prowadzenie. W kolejnej minucie gospodarze łapią kontakt po stałym fragmencie gry.  Po 26 sekundach na 3:5 podwyższa Jose Tangarife po kontrze przeprowadzonej przez Gallego. Gospodarze próbują gry z wycofanym bramkarzem, ale to Sergey Malyshko trafia do pustej bramki w ostatniej minucie spotkania. Mecz walki, ale to my pewnie wygrywamy z trzecim beniaminkiem.