Sośnica Gliwice – GI Malepszy Arth Soft Leszno 0:8 (0:4) 18.11.2023 skrót

Gramy szybką piłkę od początku i już w 2 min. kontra Jose Tangarife, podanie do zamykającego Rajmunda Siecli i mamy prowadzenie. Kolejne osiem minut to akcje po obu stronach boiska z optyczną przewagą i szansami gospodarzy. Jednak to my podwyższamy. Po długim i dokładnym wyrzucie Evgenija Kozlova do Slavy Kozhemiaki na 6 metr, ten oddaje do Jakuba Kąkola, który z 10. metra zdobywa swoją 11. bramkę w tym sezonie. W 17. min. kombinacyjna akcja – Daniel Gallego dogrywa do Siecli ten oddaje na czystą pozycję do Tangarife i mamy trzybramkowe prowadzenie. Dwie minuty później Kąkol rozgrywa z rzutu wolnego na dziewiąty metr do Kacpra Konopackiego, ten uderza lewą nogą i na tablicy mamy 0:4

W 25. min strzał Kąkola i mamy piąte trafienie. Trzy minuty później akcja duetu Tangarife-Gallego a 6. bramkę zdobywa Daniel. W 33. min rozegranie gospodarzy przecięte przez Gallego, który zalicza asystę przy kolejnej bramce Siecli. Na minutę przed końcem mamy jeszcze trafienie Oleksandra Kolesnykova po podaniu Kąkola i spotkanie kończymy wynikiem 0:8