GI Malepszy Arth Soft Leszno – Jagiellonia Białystok 8:3(2:1) 04.11.2023

Spotkanie jakiego się spodziewaliśmy. Goście twardo w obronie, nasze ataki nie przynoszą bramki. Co gorsza po kontrataku w 14. min piłkę do naszej bramki skierował Jakub Kąkol. Ten sam zawodnik po swojej firmowej akcji doprowadza do remisu w 18. min. Na osiem sekund przed końcem połowu po ewidentnym faulu na Jose Tangarife rzut karny na bramkę zamienia Rajmund Siecla i na przerwę schodzimy z wynikiem 2:1. Drugą  otwieramy doskonale w 21. min strzałem zza połowy na 3:1 podwyższa Daniel Gallego. W 25 min. nie wykorzystujemy rzutu karnego po faulu na Kolesnykovie, ale po chwili mamy samobójcze trafienie bramkarza gości i na tablicy 4:1 Dwie minuty później Albert Betowski strzałem z lewego skrzydła po podaniu Gallego podwyższa na 5:1. Drugą bramkę dla gości oglądamy w 30. min. Białostoczczanie grają z wycofanym bramkarzem, a bramkę zdobywa najpierw Gallego a po chwili trafiają goście 6:3. 36’50” szósty faul Jagielloni . Na boisku czterech naszych młodzieżowców, pierwszą asystę zalicza Fryderyk Maciejewski podając do Jakuba Kąkola 7:3. 15 sekund przed końcem przedłużony rzut karny wykorzystuje Maciejewski i mamy 8:3.