Ostatnie aktualności

Wiara Lecha Poznań- GI Malepszy Leszno w obiektywie Mirka Krajewskiego 30.10.2026

Derby Wielkopolski dla GI Malepszy Leszno! Zwycięstwo w Poznaniu

GI Malepszy Leszno odniosła cenne zwycięstwo w 11. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy. W wyjazdowym starciu z Wiarą Lecha Poznań Leszczynianie zwyciężyli 2:0, dopisując do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Wygrana w Derbach Wielkopolski pozwoliła naszej drużynie awansować na 8. miejsce […]

Przed nami Derby Wielkopolski!

W 11. kolejce FOGO Futsal Ekstraklasy GI Malepszy Leszno zmierzy się na wyjeździe z Wiarą Lecha Poznań. Mecz w stolicy Wielkopolski zapowiada się niezwykle interesująco, a jego stawką będą kolejne cenne punkty w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Sergio Nevesa przystąpią […]

ZOBACZ WIĘCEJ

Następny mecz

Futsal Świecie
Futsal Świecie
AWAY
GI Malepszy Leszno
GI Malepszy Leszno

NA ŻYWO:

Aktualna tabela

MiejsceKlubMZRPPkt+-
1.Texom Eurobus Przemyśl111010316019
2.Piast Gliwice981025537
3.Rekord Bielsko-Biała10802244914
4.Constract Olsztyn11803245030
5.Wiara Lecha Poznań11623203528
6.BSF ABJ Bochnia11605182939
7.JAXAN Śląsk Wrocław9522172517
8.GI Malepszy Leszno11515164837
9.AZS UŚ Katowice11425142847
10.We-Met FC Gmina Sierakowice11416132630
11.Futsal Świecie11407122653
12.Legia Warszawa10325113235
13.Jagiellonia Białystok1121872952
14.KKF Motus Kazimierza Wielka1112852560
15.FC Reiter Toruń1111942442
16.Enea Red Dragons Pniewy1104742453

Futsal Leszno TV