Rekord Bielsko-Biała – GI Malepszy Arth Soft Leszno 6:1 (3:0) 20.05.2023

Strzelanie w 2. półfinale rozpoczął Sebastian Leszczak 3’10” 1:0, a w 7’55” na 2:0 podwyższył Michał Marek. Rzut rożny piłka trafia do Leszczaka i w 18’10” Rekord prowadzi 3:0

Mamy i trafienie dla naszej drużyny, w 27’ z 11 po indywidualnej akcji w samo okienko trafia Jakub Kąkol. Szybki pojedynek w drugiej połowie i  w 30. minucie swoje trafienie zalicza Rakić 4:1. W 33. akcja jak po sznurku, a do naszej bramki trafia Mikołaj Zastawnik 5:1. Do końca walczymy z wycofanym bramkarzem, ale ostatecznie to Paweł Budniak zdobywa swoją 200. bramkę w ekstraklasie i mecz kończy się wynikiem 6:1.

Teraz czekamy na rywala w meczu o brąz , który rozegramy 24.05.2023 o 20.00 w Poniecu. Stan rywalizacji pomiędzy PIastem, a Constractem dziś się wyrównał i o dalszych losach tych drużyn rozstrzygnie niedzielny pojedynek w Lubawie